Previous Next

Буклети, каталоги, путівники

Друк буклетів, каталогів, путівників та іншої рекламної поліграфічної продукції здійснюється на крейдованому папері щільністю 80-350 г/м кв. Можливість оздоблення УФ-лаком, ламінацією, вибірковим УФ-лаком, тисненням фольгою, конгревним тисненням.

Способи cкріплення:

  • скобами;
  • термобіндер;
  • спіраль, та ін.

Календарі

Календарі друкуються за індивідуальними замовленнями з використанням паперу і картону різної щільності. Переважно скріплюються спіраллю, але можливі й інші види скріплення. Широкий спектр додаткового оздоблення, адже календар, який цілий рік буде перед очима Ваших партнерів або клієнтів повинен відповідати самим високим технічним вимогам і виконувати іміджеву функцію.

За нашим досвідом, бажано замовляти календарі не пізніше жовтня!

Квартальний календар

Квартальний календар

Корпоративний календар

Корпоративний календар

Книги

Надаємо видавничі послуги, а також друкуємо книги для видавництв та індивідуальних замовників. Книги виготовляємо в твердій і м'якій палітурці, а також з різними комбінаціями оздоблення. В залежності від товщини блоку, запропонуємо прямий корінець або скруглений За Вашим бажанням обкладинка може бути задрукована або оздоблена різноманітними палітурними матеріалами. Також пропонуємо тиснення фольгою, ламінацію, вибірковий УФ-лак, блінтове тиснення по шкірі, суперобкладинку.

Книга з прямим корінцем

Книга з прямим корінцем

Книга з скругленим корінцем

Книга з скругленим корінцем

Сувенірна продукція

Пропонуємо великий спектр сувенірної продукції з індивідуальним зображенням Замовника - магніти, підставки під горнятка, сувенірні карти, блокноти, поштіки і багато іншого. Втілимо в життя всі Ваші цікаві задумки.

Сувенірні пакети

Пакети пізних форм і конструкції друкуються на крейдованому папері 250-300 г/м кв. або виготовляються з дизайнерського картону. Ламінація, тиснення фольгою. Супер надійне кріплення ручок пакета з високоякісного шнура.

Етикетки

Етикетки друкуються на етикетковому папері 70-80 г/м кв., металізованому папері або самоклейкому папері. Можуть бути фігурними або прямокутними. Оздоблюються УФ-лаком, тисненням фольгою, конгревним тисненням.

Коробки

Коробки виготовляються з целюлозного картону, макулатурного картону або гофрокартону в залежності від розміру і призначення. Оздоблення коробок - УФ-лак, ламінація, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгревне тиснення.

Церковна продукція

Друкуємо і виготовляємо продукцію церковного призначення - образи (репродукції ікон), свідоцтва про хрещення або вінчання в твердому і м'якому виконанні, церковні календарі і багато іншого. Використовуємо тиснення фольгою, конгревне тиснення, УФ-лак, ламінацію.

Щоденники

Виготовляємо корпоративні щоденники і ділові блокноти в твердій та м'якій палітурці з нанесенням індивідуалного зображення, а також широким спектром оздоблення.

Якщо у вас залишилися запитання — залиште свої контактні дані
і ми обов’язково зателефонуємо вам

контактні дані